Ola & Wojtek


Jesteśmy niezmiernie zadowoleni ze współpracy z Moniką i Michałem. Początkowo nie byliśmy zdecydowani na kamerzystów, ale kiedy obejrzeliśmy film z wesela znajomych, zrealizowany przez Catch Emotion padła decyzja – albo oni, albo nikt. Był to pierwszy film weselny, który przeleciał nam tak szybko jak dobrze nakręcony film kinowy.

Każdy lubi oglądać i wspominać swój ślub i wesele. Z czasem jednak wspomnienia bledną, emocje opadają i film staje się zwykłym reportażem: co kto jadł, jak się ubrał albo jak wyglądał kościół. Nie pamięta się, co się wtedy czuło. W przypadku Catch Emotion tak się nie dzieje. To co robią nie jest zwykłym, rozciągniętym filmem dokumentalnym lecz dziełem wspaniale oddającym to co każdy z nas przeżywa w ten szczególny dzień. Oglądając wideo czulimy to samo co wtedy, przed ołtarzem i na sali weselnej. Trochę stresu, radość i dużo, dużo wzruszeń, tak to było z nami i tak właśnie to zapamiętamy.

Dziękujemy też za bezproblemową współpracę. Sami nie mieszkamy w miejscu ślubu, na szczęście ze strony Moniki i Michała otrzymaliśmy sporą dawkę elastyczności i wyrozumiałości w dogrywaniu terminów.

Gorąco pozdrawiamy!
— Ola & Wojtek
Ola-i-Wojtek.jpg