Justyna & Jacek

Spotkanie i omówienie szczegółów
Profesjonaliści wiedzą co chcą osiągnąć – dlatego nasze pierwsze spotkanie z Ekipą Catch Emotion było niesamowicie sprawne, szybkie i konkretne. Pomimo wielu pytań, które nasuwały się później w naszych głowach, czuliśmy, że możemy im w pełni zaufać co do pomysłu i realizacji. W żadnym wypadku nie myliliśmy się!

Współpraca „na planie”
Współpraca od samego rana, już podczas przygotowań w domu układała się fenomenalnie. Potem było tylko lepiej! Podróż do hotelu, kościoła i do miejsca przyjęcia weselnego – Monika i Michał towarzyszyli nam cały czas. Ich zgranie i zaangażowanie w pracy zaowocowało całkiem sporym materiałem filmowym a subtelność i elegancja w działaniu sprawiła, że cały czas byli praktycznie niewidoczni. Wiedzieli co chcą zrobić, jak to zrobić i bezbłędnie zrobili „to” – nasz najpiękniejszy film ślubny!

Efekt finalny
Nasz reportaż ślubny i teledysk to mistrzostwo świata! Jest rewelacyjny, fantastyczny, świetny, bombowy… i tak można by chwalić i chwalić. Całość przerosła nasze oczekiwania; montaż, dobór muzyki, wybór najważniejszych dla nas momentów i pomysł na sceny plenerowe zachwyca nie tylko nas, ale i każdego, kto pokusi się o obejrzenie najpiękniejszych chwil z naszego życia!

Polecamy z pełną odpowiedzialnością – Justyna i Jacek (już Wawrzynkowie) :-)
— Justyna & jacek