Daria & Adam

Catch Emotion, tworzycie filmy które zachwycają i wzruszają... W tych projektach widać nasze szczęście, miłość i wszystko to, co w nas najlepsze.
Chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za świetna współpracę, zaangażowanie, za indywidualne podejście, za przepiękny film.
To dzięki wam mamy tak wspaniała pamiątkę na całe życie. Moniko i Michale, to co robicie jest pełne pasji w ktora wkładacie całe serce.
Dziękujemy wam raz jeszcze i wszystkiego dobrego dla was :)
— Daria & Adam

Dagmara & Marek

Mieliśmy przyjemność współpracować z Catch Emotion w czerwcu tego roku. Jesteśmy zachwyceni! Film jest tak piękny że nam i naszym bliskim brakowało słów gdy go oglądaliśmy :-)
Jedną z rzeczy, która podoba mi się najbardziej są wywiady z naszymi rodzicami i świadkami. To cudowne że osoby które są nam bliskie miały możliwość wypowiedzenia się na nasz temat. Film dzięki temu stał się wyjątkowy :)
Odkąd go dostaliśmy mogę go oglądać codziennie po 5 razy <3
Zdecydowanie polecamy!!!
— Daga & Marek

Kasia & Bartek

Nie ma takich słów, aby wyrazić jak bardzo jesteśmy zadowoleni z naszego reportażu ślubnego, a z drugiej strony można by było o tym pisać i pisać. Film możemy oglądać na okrągło i za każdym razem mamy w oczach łzy wzruszenia. W dniu ślubu w ogóle nie odczuwaliśmy obecności Catch Emotion, bo towarzyszyli nam w sposób bardzo dyskretny, ale co ważne - zawsze byli obok we wszystkich ważnych momentach. Jak wskazuje ich nazwa - łapali każdą emocjonującą chwilę. Ich nienarzucający się sposób pracy spowodował, że czuliśmy się bardzo swobodnie, co pozwoliło na stworzenie tak cudownego i wzruszającego reportażu. Odnieśliśmy wrażenie, że Monika i Michał to ludzie z wielką pasją i z wielkim sercem, a do swojej pracy podchodzą z ogromnym zaangażowaniem, oddaniem i skupieniem. Po ich filmach doskonale widać, że lubią to co robią, a to przynosi najpiękniejsze efekty :) Dzięki temu, że pracują we dwoje, stworzony reportaż jest kompletny, bo ich podejścia wzajemnie się uzupełniają, tworząc idealną całość - kobiece spojrzenie Moniki na detale i jej poczucie estetyki oraz męskie skupienie od strony technicznej Michała. Jesteśmy przekonani, że na tym nasza współpraca się nie skończy i będziemy mieli możliwość uwiecznić jeszcze niejedną piękną chwilę naszego życia dzięki Catch Emotion. A Wam, kochani, jeszcze raz dziękujemy za wszystko! Jesteście najlepsi! Pozdrawiamy :)
— Kasia & Bartek

Simona & Rafał

Współpraca z Monika i Michałem od początku do końca przebiegała na najwyższym poziomie. Finalny efekt powala z nóg, wyciska łzy i jest najlepsza pamiątka już na całe życie !
Od samego poznania Monika była dla mnie wielka podpora, prawie jak “starsza siostra”, która, kiedy trzeba było sprowadziła mnie na ziemie a innym razem swoją własna koszulka poprawiała rozmazana szminkę...brzmi banalnie, ale tego typu opieki nie dostaje się od każdego! Te małe detale sprawiły ze nie było
między nami żadnej bariery, od początku do końca słuchali nas i próbowali sprostać naszym oczekiwaniom z genialnym skutkiem! Polecam każdemu bez wyjątku, jestem pewna ze nie ma dla nich rzeczy niemożliwych!!!! DZIĘKUJEMY RAZ JESZCZE ZA TEN NAJPIĘKNIEJSZY PREZENT NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA :) We❤️U
— Simona & Rafał

Karolina & Radek

Nie mogliśmy trafić na lepszych filmowców!
Catch Emotion tworzą reportaże ślubne, które przedstawiają Waszą historię, zawierają najważniejsze i najpiękniejsze momenty z dnia ślubu a przeplatane są narracją Waszą i Waszych bliskich tworząc wzruszającą całość. Zarówno my jak i nasi bliscy jesteśmy pod wielkim wrażeniem wykonania filmu. Urzekł nas czysty dźwięk oraz świetne ujęcia dzięki którym całość jest piękną historią o nas. To nasza najlepsza pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Co chwila do niej wracamy. Z czystym sercem polecamy współpracę z Moniką i Michałem. To profesjonaliści!!!

Dziękujemy!
— Karolina & Radek

Ola & Tomek

Film wart każdej sekundy oczekiwania. To zdecydowanie coś więcej niż produkt dobrego montażu kolorowych ujęć jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu. To opowieść o Was, o tym, co jest między Wami. Opowieść utkana z tysiąca emocji perfekcyjnie wychwyconych przez obiektyw. Dzięki (niezwykle wzruszającym) wywiadom z bliskimi pary młodej, nie dostaniecie zwykłego sprawozdania z dnia ślubu, ale reportaż o Waszej miłości – o jej początkach, o tym, jak ją budowaliście. Znakomicie poprowadzona narracja nie pozwala oderwać się od ekranu, sprawia, że odbiorca ma ochotę zatopić się w fabule. W naszym odczuciu dzieło kompletne – w filmie nie brakuje niczego, nie ma też ani jednego zbędnego elementu. Dostaliśmy historię naszego związku oprawioną w niezwykłą formę. To zdecydowanie nasza najpiękniejsza pamiątka z dnia ślubu.
— Ola & Tomasz

Martyna & Bartosz

CUDOWNE!!! Nie ma innych słów by opisać to, co dzieje się na ekranie! Momenty jakie zostały uchwycone zostaną z nami do końca życia. Ekipa CATCH EMOTION, czyli Monika i Michał, to osoby które dają z siebie 110%, pełen profesjonalizm. Wszystkie nasze oczekiwania zostały spełnione z nawiązką, a naprawdę mieliśmy mnóstwo pomysłów oraz życzeń (wydawało się niemożliwych). Przeplatane emocje: śmiech, wzruszenie i refleksja dają niesamowity efekt w postaci doskonale opowiedzianej historii. Nie ma tutaj żadnych zbędnych elementów. Nasz film jest po prostu o uczuciach. DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!
— Martyna & Bartosz

Żaneta & Adrian

Chcielibyśmy móc wyrazić naszą wdzięczność za najpiękniejszą pamiątkę z naszego ślubu i wesela, gdyż nie sposób opisać radości z tak przygotowanego filmu. Mnóstwo pomysłów i Wasza kreatywność zmieniły ten dzień oraz sam film w magię. Dziękujemy Ci Moniko za to, że zasugerowałaś, by błogosławieństwo rodziców odbyło się w ogrodzie. To był strzał w dziesiątkę, a samo błogosławieństwo dzięki temu było naprawdę wyjątkowe. Dziękujemy za inicjatywę rozpalenia zimnych ogni i stworzenia pięknej oprawy dla naszego pocałunku w ich blasku. Dziękujemy za otwartość na nasze sugestie i dopasowanie filmu do naszej wizji. Wykazaliście się profesjonalizmem i ogromnym oddaniem pracy. Dzięki Wam posiadamy najpiękniejszą pamiątkę ślubną, jaką moglibyśmy sobie wymarzyć. Z całego serca dziękujemy.
— Żaneta & Adrian
Zabawa cz II.00_04_27_07.Still001.jpg

Angela & Kamil

Monika i Michał zmieścili w 45 minutowym reportażu wszystkie najważniejsze momenty. Dzięki temu, mogliśmy przeżyć na nowo to, co wydarzyło się Tamtego Dnia. Już po pierwszych 5 minutach filmu płakaliśmy i śmialiśmy się na przemian...
Same Day Edit - cudowna niespodzianka dla naszych gości (dla nas samych również) i dodatkowa atrakcja podczas wesela.
Monika i Michał to profesjonaliści, a Catch Emotion to ich pasja - co skutkuje pięknymi i pełnymi emocji produkcjami. Do tego bardzo sympatyczni ludzie służący radą i wsparciem.
Nie mogliśmy wybrać lepiej! Nasz film naprawdę jest ponadczasowy, autentyczny i emocjonujący. To nasza najpiękniejsza pamiątka!!!
Bardzo Wam dziękujemy!
— Angela & Kamil

Madzia & Mateusz

Gorąco polecamy duet Catch Emotion! Monika i Michał są rzetelni i rzeczowi, a przy tym bardzo sympatyczni. Emanujący z nich spokój udzielał się także nam :) Zarówno my, jak i nasi goście byliśmy pod wrażeniem ich profesjonalnego przygotowania oraz relacji jaką z łatwością z nami nawiązali. Na filmie uwiecznili wszystko to, co najważniejsze w sposób, który za każdym razem wywołuje łzę w oku (a oglądamy przy każdej możliwej okazji). Są to ludzie z pasją, którzy odnajdują radość w swojej pracy i dzięki temu, ich filmy są po prostu piękne. Moniko i Michale jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni za pamiątkę, którą dla nas wykonaliście!
— Madzia & Mateusz

Magda & Marek

Współpraca z Moniką i Michałem to czysta przyjemność: komunikacja na najwyższym poziomie, wrażliwość na potrzeby klienta, zaangażowanie i profesjonalna realizacja, która owocuje piękną pamiątką z dnia ślubu.
Same Day Edit był wspaniała niespodzianką dla naszych gości, pozwolił nam opowiedzieć swoją historię i cieszyć się ujęciami ze ślubu i pierwszego tańca już podczas wesela. Niesamowite doświadczenie!
Reportaż ślubny zrealizowany z dbałością szczegóły i potrzeby klienta.
Piękna wzruszająca pamiątka nie tylko dla nas, ale też (a może przede wszystkim) dla naszych bliskich.
Moniko, Michale dziękujemy za to, że pomogliście nam uchwycić i zatrzymać na dłużej ten wyjątkowy dzień.

Wszystkim, którzy zastanawiają się nad współpracą z Catch Emotion z całego serca polecamy.
— Magda & Marek

Ania & Michał

Moniko i Michale- jesteście nie tylko prawdziwymi zawodowcami, którzy wykonują świetną pracę, ale przede wszystkim jesteście artystami, którzy potrafią uchwycić wyjątkowe momenty, zebrać wszystko w piękną całość i dobrać wzruszającą muzykę, która podkreśla kluczowe chwile. Film jest przepiękny! Dziękujemy za cudowną pamiątkę. Jesteście najlepsi! :-)
— Ania & Michał
17-15-24-14_Migawka (3).jpg

Justyna & Jacek

Spotkanie i omówienie szczegółów
Profesjonaliści wiedzą co chcą osiągnąć – dlatego nasze pierwsze spotkanie z Ekipą Catch Emotion było niesamowicie sprawne, szybkie i konkretne. Pomimo wielu pytań, które nasuwały się później w naszych głowach, czuliśmy, że możemy im w pełni zaufać co do pomysłu i realizacji. W żadnym wypadku nie myliliśmy się!

Współpraca „na planie”
Współpraca od samego rana, już podczas przygotowań w domu układała się fenomenalnie. Potem było tylko lepiej! Podróż do hotelu, kościoła i do miejsca przyjęcia weselnego – Monika i Michał towarzyszyli nam cały czas. Ich zgranie i zaangażowanie w pracy zaowocowało całkiem sporym materiałem filmowym a subtelność i elegancja w działaniu sprawiła, że cały czas byli praktycznie niewidoczni. Wiedzieli co chcą zrobić, jak to zrobić i bezbłędnie zrobili „to” – nasz najpiękniejszy film ślubny!

Efekt finalny
Nasz reportaż ślubny i teledysk to mistrzostwo świata! Jest rewelacyjny, fantastyczny, świetny, bombowy… i tak można by chwalić i chwalić. Całość przerosła nasze oczekiwania; montaż, dobór muzyki, wybór najważniejszych dla nas momentów i pomysł na sceny plenerowe zachwyca nie tylko nas, ale i każdego, kto pokusi się o obejrzenie najpiękniejszych chwil z naszego życia!

Polecamy z pełną odpowiedzialnością – Justyna i Jacek (już Wawrzynkowie) :-)
— Justyna & jacek

Wioletta & Sebastian

Gdy obejrzałam pierwszy raz portfolio Catch Emotion, zakochałam się… Odtwarzałam setki razy ślubne teledyski i za każdym razem wzbudzały we mnie niesamowite emocje. Wtedy już wiedziałam, że tego właśnie oczekuję od naszego filmu ślubnego: wzruszeń, które zapierają dech w piersi, emocji, które czasami głęboko skryte nie każdy potrafi uchwycić, a przecież o to w tym dniu chodzi, o MIŁOŚĆ dwojga ludzi. Nie zawiodłam się. Monika i Michał potrafią to wręcz idealnie, efekt końcowy to arcydzieło a współpraca z nimi to czysta przyjemność.

Kochani, potraficie wydobyć kwintesencję, coś niepowtarzalnego i wyjątkowego a przy tym jesteście mega profesjonalni. Stworzyliście nam niesamowitą pamiątkę, cudowną historię, którą za każdym razem oglądamy jednocześnie ze łzami w oczach i z uśmiechem na twarzy. Każda sekunda naszego filmu ślubnego pokazuje jak ogromne serce wkładacie w swoją pracę i za to należą Wam się największe podziękowania. BARDZO DZIĘKUJEMY <3
— Wiola & Sebastian

Marta & Tomasz

Drodzy Moniko i Michale :-)

Jesteście najlepszą ekipą filmową, ekipą o jakiej nawet nie śniliśmy. Wasze dzieło zamyka w sobie wszystkie najcudowniejsze momenty NASZEGO dnia. Wzrusza, bawi, sprawia, że w każdym momencie możemy choć na chwilę wrócić myślami do tamtych chwil.

Niezwykłe jest to, że już od pierwszej wiadomości poczuliśmy, że jesteśmy w rękach profesjonalistów: ludzi, którzy w swoją pracę wkładają serce i mnóstwo emocji. Oglądając film po raz pierwszy śmialiśmy się i płakaliśmy na przemian, zatrzymywaliśmy materiał i wracaliśmy do momentów, które chwytały tak bardzo za serce. Zamknęliście w tych 40 minutach wiele emocji, które poruszają najgłębsze struny naszej wrażliwości.

Dziękujemy za cudowne rozmowy z naszymi rodzicami, które okazały się najlepszym prezentem! Dziękujemy za Wasz profesjonalizm, wspaniały montaż, za Wasze ciepło… Dziękujemy, za to, że dzięki Wam 30 maja 2015 roku nie skończył się i przeminął, a trwa z nami zamknięty w kilkudziesięciu minutach wspaniałego materiału.

Dziękujemy za złapanie emocji, naszych emocji :)
— Marta & Tomek

Ola & Wojtek


Jesteśmy niezmiernie zadowoleni ze współpracy z Moniką i Michałem. Początkowo nie byliśmy zdecydowani na kamerzystów, ale kiedy obejrzeliśmy film z wesela znajomych, zrealizowany przez Catch Emotion padła decyzja – albo oni, albo nikt. Był to pierwszy film weselny, który przeleciał nam tak szybko jak dobrze nakręcony film kinowy.

Każdy lubi oglądać i wspominać swój ślub i wesele. Z czasem jednak wspomnienia bledną, emocje opadają i film staje się zwykłym reportażem: co kto jadł, jak się ubrał albo jak wyglądał kościół. Nie pamięta się, co się wtedy czuło. W przypadku Catch Emotion tak się nie dzieje. To co robią nie jest zwykłym, rozciągniętym filmem dokumentalnym lecz dziełem wspaniale oddającym to co każdy z nas przeżywa w ten szczególny dzień. Oglądając wideo czulimy to samo co wtedy, przed ołtarzem i na sali weselnej. Trochę stresu, radość i dużo, dużo wzruszeń, tak to było z nami i tak właśnie to zapamiętamy.

Dziękujemy też za bezproblemową współpracę. Sami nie mieszkamy w miejscu ślubu, na szczęście ze strony Moniki i Michała otrzymaliśmy sporą dawkę elastyczności i wyrozumiałości w dogrywaniu terminów.

Gorąco pozdrawiamy!
— Ola & Wojtek
Ola-i-Wojtek.jpg

Justyna & Bartosz

Ślub to wyjątkowe wydarzenie dla każdej pary młodej. Chcieliśmy aby było tak również w naszym przypadku, dlatego wiele czasu poświęciliśmy na przygotowania i szukanie tak fotografa jak i kamerzysty.

Widzieliśmy wcześniej kilka filmów ślubnych, były długie i nudne, ich oglądanie polegało głównie na …przewijaniu. Nie chcieliśmy takiego „tasiemca”. Wtedy właśnie trafiliśmy na Catch Emotion. Kiedy spotkaliśmy się z Moniką i Michałem okazało się, że jest to bardzo sympatyczna para z dużym poczuciem humoru. Mieli wiele pomysłów na sesję plenerową, byli otwarci na nasze uwagi i prośby.

Efekt końcowy był dla nas zaskakujący! Pomimo, że film trwa tylko 40 minut, zawiera wszystkie najistotniejsze momenty z tego wyjątkowego dnia. Ogląda się go z zaciekawieniem od samego początku do końca. Pomimo, że jesteśmy już ponad 2 lata po ślubie lubimy sobie włączyć od czasu do czasu film i highlights autorstwa duetu z Catch Emotion. Wszystko w jakości Full HD. Szczerze polecamy!
— Justyna & Bartek
13-32-44-3_Migawka.jpg

Ania & Maciej

Reportaż nakręcony przez Monikę i Michała to najpiękniejszy prezent jaki możecie sprawić sobie na własny ślub.

Piszę tę opinię rok po ślubie i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że żadne zdjęcia nie oddadzą tego, co uchwyci Catch Emotion. Film cudownie oddaje emocje, momenty i chwile, które chcemy zapamiętać do końca wspólnych dni. Każda część produkcji jest optymalnie wymierzona – nie dłuży się, a jednocześnie nie pozostawia niedosytu. Muzyka świetnie komponuje się ze scenami dzięki czemu wszystko tworzy harmonijną całość. Co ważne, Monika uwzględniła także nasze preferencje muzyczne, dzięki czemu film ma dla nas tym bardziej unikatowy wymiar.

Warto zainwestować w niepowtarzalną pamiątką na całe życie, którą wierzę, że po 10 czy 20 latach będziemy podziwiać z jeszcze większymi emocjami i w powiększonym, rodzinnym gronie.
— Ania & Maciej

Arleta & Krzysztof

Od samego początku zakładałam, że film ślubny powinien mnie wzruszyć. Dla mnie to właśnie kryterium miało zadecydować o fakcie czy film będzie mi się podobał czy też nie.
Mój mąż natomiast stawiał na jakość. Oboje chcieliśmy uniknąć efektu „przewijania i ziewania” podczas odbioru. Nie ukrywam, że wymagania mieliśmy ogromne, liczyliśmy na coś pięknego i wyjątkowego.

Kiedy emocje po ślubie już opadły, zdawałoby się, że wspomnienia powoli zaczynają się zacierać, dostaliśmy maila: „reportaż gotowy”. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Płakałam ze wzruszenia. W filmie zostało ujęte wszystko to, co najważniejsze, najdokładniej jak się dało, każdy szczegół i wszystko tak ładne, że brak słów.

Nie tylko film nas zachwycił. Cała współpraca była na bardzo wysokim poziomie. W obecności Moniki i Michała czuliśmy się jak ze starymi znajomymi. Słuchali tego co mówimy, zadawali pytania i sami opowiadali o sobie tak, że w ogóle nie czuliśmy skrępowania. Motywowali nas do pracy „na planie ” w czasie sesji plenerowej. W dniu ślubu wykazywali się dużą wyrozumiałością, cierpliwością i opanowaniem. Michał nawet dowiózł mi jedzenie, kiedy u fryzjera głośniej słychać było burczenie mojego brzucha niż dźwięk suszarek.
W kościele i podczas wesela natomiast byli niemal niezauważeni, nie wchodzili nam z kamerą na głowę i pozwolili przezywać najważniejsze momenty naszego życia w możliwie najbardziej intymny sposób.

Nasza współpraca się jeszcze nie skończyła, wkrótce kręcimy kolejny reportaż i już nie możemy się doczekać. Dziękujemy i do zobaczenia!
— Arleta & Krzysiek
18-30-16_Migawka.jpg