Daria & Adam

Catch Emotion, tworzycie filmy które zachwycają i wzruszają... W tych projektach widać nasze szczęście, miłość i wszystko to, co w nas najlepsze.
Chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za świetna współpracę, zaangażowanie, za indywidualne podejście, za przepiękny film.
To dzięki wam mamy tak wspaniała pamiątkę na całe życie. Moniko i Michale, to co robicie jest pełne pasji w ktora wkładacie całe serce.
Dziękujemy wam raz jeszcze i wszystkiego dobrego dla was :)
— Daria & Adam

Sylwia & Paweł

Monika i Michał stworzyli dla nas piękna pamiątkę naszego ślubu, do której na pewno chętnie wrócimy po latach. ‘Klasyczny reportaż ślubny’ w nowoczesnym wydaniu! ❤️ Kochani, uchwyciliście te momenty, które chcemy zapamiętać- wzruszające kazanie, zabawę naszych gości, radość w naszych oczach :) Dziękujemy!
— Sandra & Paweł

Kamila & Mariusz

Ślub i Wesele to szczególny dzień w naszym życiu, gdy chcemy żeby wszystko wyszło perfekcyjnie, ale nie zawsze niestety tak bywa. Często wszystko jest robione w biegu i pośpiechu, a my mamy wyrzuty sumienia, że nie wszystko zrobiliśmy tak jak należy.
Dlatego chciałabym przekazać przyszłym parom młodym, że film który dostaną od Catch Emotion wymaże wszystkie wpadki i niedoskonałości, a zostanie z wami tylko film, który jest historią o waszej miłości.
Film, który nigdy się nie znudzi i będzie pamiątką na całe życie ❤️
— Kamila & Mariusz

Klaudia & Rafał

Monika i Michał to FANTASTYCZNI ludzie! Stworzyli dla nas cudowną pamiątkę najważniejszych chwil w życiu, która zdecydowanie nie jest zwykłym filmem ślubnym, a arcydziełem :) Jesteśmy pod olbrzymim wrażeniem profesjonalizmu, jakości, pomysłu na ujęcia. Wywiady przeprowadzone z rodzicami i świadkami są po prostu genialne i chwytają za serce :) Jeśli jeszcze się zastanawiacie nad wyborem kamerzystów na wesele - myślę, że sprawa jest już załatwiona :) Zdecydowanie polecamy i jeszcze raz serdecznie dziękujemy!
— Klaudia & Rafał

Klaudia & Artur

Serdecznie dziękujemy za wspaniały film z najpiękniejszego dnia w naszym życiu! Jesteśmy pod wrażeniem pełnego profesjonalizmu, niepowtarzalnych ujęć oraz błyskotliwych pomysłów na podkreślenie tych najważniejszych chwil!

Jeszcze raz dziękujemy i zdecydowanie polecamy Catch Emotion! Jesteście bezkonkurencyjni!
— Klaudia & Artur

Dagmara & Marek

Mieliśmy przyjemność współpracować z Catch Emotion w czerwcu tego roku. Jesteśmy zachwyceni! Film jest tak piękny że nam i naszym bliskim brakowało słów gdy go oglądaliśmy :-)
Jedną z rzeczy, która podoba mi się najbardziej są wywiady z naszymi rodzicami i świadkami. To cudowne że osoby które są nam bliskie miały możliwość wypowiedzenia się na nasz temat. Film dzięki temu stał się wyjątkowy :)
Odkąd go dostaliśmy mogę go oglądać codziennie po 5 razy <3
Zdecydowanie polecamy!!!
— Daga & Marek

Sylwia & Adrian

Chcielibyśmy Wam raz jeszcze podziękować za wspaniałą współpracę i niezapomniane chwile. Za waszą cierpliwość i kreatywność oraz 1000 pomysłów, które stworzyły to niezapomniane cudo ❤️ Ten film nie jest zwykłym filmem ślubnym, lecz czymś znacznie więcej. Pokazuje zarówno nasz magiczny dzień jak i miłość która jest miedzy nami, dzięki czemu jest jeszcze bardziej osobisty. Nie spodziewaliśmy się, że wywoła on w nas takie poruszenie i moc emocji.

Dziękujemy wam raz jeszcze😘
— Sylwia & Adrian

Kasia & Bartek

Nie ma takich słów, aby wyrazić jak bardzo jesteśmy zadowoleni z naszego reportażu ślubnego, a z drugiej strony można by było o tym pisać i pisać. Film możemy oglądać na okrągło i za każdym razem mamy w oczach łzy wzruszenia. W dniu ślubu w ogóle nie odczuwaliśmy obecności Catch Emotion, bo towarzyszyli nam w sposób bardzo dyskretny, ale co ważne - zawsze byli obok we wszystkich ważnych momentach. Jak wskazuje ich nazwa - łapali każdą emocjonującą chwilę. Ich nienarzucający się sposób pracy spowodował, że czuliśmy się bardzo swobodnie, co pozwoliło na stworzenie tak cudownego i wzruszającego reportażu. Odnieśliśmy wrażenie, że Monika i Michał to ludzie z wielką pasją i z wielkim sercem, a do swojej pracy podchodzą z ogromnym zaangażowaniem, oddaniem i skupieniem. Po ich filmach doskonale widać, że lubią to co robią, a to przynosi najpiękniejsze efekty :) Dzięki temu, że pracują we dwoje, stworzony reportaż jest kompletny, bo ich podejścia wzajemnie się uzupełniają, tworząc idealną całość - kobiece spojrzenie Moniki na detale i jej poczucie estetyki oraz męskie skupienie od strony technicznej Michała. Jesteśmy przekonani, że na tym nasza współpraca się nie skończy i będziemy mieli możliwość uwiecznić jeszcze niejedną piękną chwilę naszego życia dzięki Catch Emotion. A Wam, kochani, jeszcze raz dziękujemy za wszystko! Jesteście najlepsi! Pozdrawiamy :)
— Kasia & Bartek

Simona & Rafał

Współpraca z Moniką i Michałem od początku do końca przebiegała na najwyższym poziomie. Finalny efekt powala z nóg, wyciska łzy i jest najlepszą pamiątka na całe życie!
Na etapie przygotowań i w trakcie sesji narzeczeńskiej Monika była dla mnie wielką podpora, prawie jak “starsza siostra”, która, kiedy trzeba było sprowadziła mnie na ziemie a innym razem swoją własna koszulka poprawiała rozmazana szminkę... Brzmi banalnie, ale tego typu opieki nie dostaje się od każdego! Te małe detale sprawiły ze nie było między nami żadnej bariery. Od początku do końca słuchali nas i próbowali sprostać naszym oczekiwaniom z genialnym skutkiem!
Polecam każdemu bez wyjątku, jestem pewna ze nie ma dla nich rzeczy niemożliwych!!!!
DZIĘKUJEMY RAZ JESZCZE ZA TEN NAJPIĘKNIEJSZY PREZENT NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA :) We❤️U
— Simona & Rafał

Edyta & Wiktor

Monika i Michał to niezwykli ludzie a zarazem najwyższej klasy profesjonaliści! Film z Naszego Ślubu to nie tylko rewelacyjny montaż ale przede wszystkim wzruszająca historia miłosna ze szczyptą humoru :) Wywiady z rodzicami, świadkami i rodzeństwem potęgują niesamowite wrażenia podczas oglądania reportażu - uśmiech nikomu nie schodzi z buzi ani za pierwszym ani setnym razem :)
Z czystym sumieniem polecamy Catch Emotion, na prawdę “łapią emocje”!

Dziękujemy!
— Edyta & Wiktor

Karolina & Radek

Nie mogliśmy trafić na lepszych filmowców!
Catch Emotion tworzą reportaże ślubne, które przedstawiają Waszą historię, zawierają najważniejsze i najpiękniejsze momenty z dnia ślubu a przeplatane są narracją Waszą i Waszych bliskich tworząc wzruszającą całość. Zarówno my jak i nasi bliscy jesteśmy pod wielkim wrażeniem wykonania filmu. Urzekł nas czysty dźwięk oraz świetne ujęcia dzięki którym całość jest piękną historią o nas. To nasza najlepsza pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Co chwila do niej wracamy. Z czystym sercem polecamy współpracę z Moniką i Michałem. To profesjonaliści!!!

Dziękujemy!
— Karolina & Radek

Ola & Tomek

Film wart każdej sekundy oczekiwania. To zdecydowanie coś więcej niż produkt dobrego montażu kolorowych ujęć jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu. To opowieść o Was, o tym, co jest między Wami. Opowieść utkana z tysiąca emocji perfekcyjnie wychwyconych przez obiektyw. Dzięki (niezwykle wzruszającym) wywiadom z bliskimi pary młodej, nie dostaniecie zwykłego sprawozdania z dnia ślubu, ale reportaż o Waszej miłości – o jej początkach, o tym, jak ją budowaliście. Znakomicie poprowadzona narracja nie pozwala oderwać się od ekranu, sprawia, że odbiorca ma ochotę zatopić się w fabule. W naszym odczuciu dzieło kompletne – w filmie nie brakuje niczego, nie ma też ani jednego zbędnego elementu. Dostaliśmy historię naszego związku oprawioną w niezwykłą formę. To zdecydowanie nasza najpiękniejsza pamiątka z dnia ślubu.
— Ola & Tomasz

Martyna & Bartosz

CUDOWNE!!! Nie ma innych słów by opisać to, co dzieje się na ekranie! Momenty jakie zostały uchwycone zostaną z nami do końca życia. Ekipa CATCH EMOTION, czyli Monika i Michał, to osoby które dają z siebie 110%, pełen profesjonalizm. Wszystkie nasze oczekiwania zostały spełnione z nawiązką, a naprawdę mieliśmy mnóstwo pomysłów oraz życzeń (wydawało się niemożliwych). Przeplatane emocje: śmiech, wzruszenie i refleksja dają niesamowity efekt w postaci doskonale opowiedzianej historii. Nie ma tutaj żadnych zbędnych elementów. Nasz film jest po prostu o uczuciach. DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!
— Martyna & Bartosz

Żaneta & Adrian

Chcielibyśmy móc wyrazić naszą wdzięczność za najpiękniejszą pamiątkę z naszego ślubu i wesela, gdyż nie sposób opisać radości z tak przygotowanego filmu. Mnóstwo pomysłów i Wasza kreatywność zmieniły ten dzień oraz sam film w magię. Dziękujemy Ci Moniko za to, że zasugerowałaś, by błogosławieństwo rodziców odbyło się w ogrodzie. To był strzał w dziesiątkę, a samo błogosławieństwo dzięki temu było naprawdę wyjątkowe. Dziękujemy za inicjatywę rozpalenia zimnych ogni i stworzenia pięknej oprawy dla naszego pocałunku w ich blasku. Dziękujemy za otwartość na nasze sugestie i dopasowanie filmu do naszej wizji. Wykazaliście się profesjonalizmem i ogromnym oddaniem pracy. Dzięki Wam posiadamy najpiękniejszą pamiątkę ślubną, jaką moglibyśmy sobie wymarzyć. Z całego serca dziękujemy.
— Żaneta & Adrian
Zabawa cz II.00_04_27_07.Still001.jpg

Angela & Kamil

Monika i Michał zmieścili w 45 minutowym reportażu wszystkie najważniejsze momenty. Dzięki temu, mogliśmy przeżyć na nowo to, co wydarzyło się Tamtego Dnia. Już po pierwszych 5 minutach filmu płakaliśmy i śmialiśmy się na przemian...
Same Day Edit - cudowna niespodzianka dla naszych gości (dla nas samych również) i dodatkowa atrakcja podczas wesela.
Monika i Michał to profesjonaliści, a Catch Emotion to ich pasja - co skutkuje pięknymi i pełnymi emocji produkcjami. Do tego bardzo sympatyczni ludzie służący radą i wsparciem.
Nie mogliśmy wybrać lepiej! Nasz film naprawdę jest ponadczasowy, autentyczny i emocjonujący. To nasza najpiękniejsza pamiątka!!!
Bardzo Wam dziękujemy!
— Angela & Kamil

Madzia & Mateusz

Gorąco polecamy duet Catch Emotion! Monika i Michał są rzetelni i rzeczowi, a przy tym bardzo sympatyczni. Emanujący z nich spokój udzielał się także nam :) Zarówno my, jak i nasi goście byliśmy pod wrażeniem ich profesjonalnego przygotowania oraz relacji jaką z łatwością z nami nawiązali. Na filmie uwiecznili wszystko to, co najważniejsze w sposób, który za każdym razem wywołuje łzę w oku (a oglądamy przy każdej możliwej okazji). Są to ludzie z pasją, którzy odnajdują radość w swojej pracy i dzięki temu, ich filmy są po prostu piękne. Moniko i Michale jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni za pamiątkę, którą dla nas wykonaliście!
— Madzia & Mateusz

Magda & Marek

Współpraca z Moniką i Michałem to czysta przyjemność: komunikacja na najwyższym poziomie, wrażliwość na potrzeby klienta, zaangażowanie i profesjonalna realizacja, która owocuje piękną pamiątką z dnia ślubu.
Same Day Edit był wspaniała niespodzianką dla naszych gości, pozwolił nam opowiedzieć swoją historię i cieszyć się ujęciami ze ślubu i pierwszego tańca już podczas wesela. Niesamowite doświadczenie!
Reportaż ślubny zrealizowany z dbałością szczegóły i potrzeby klienta.
Piękna wzruszająca pamiątka nie tylko dla nas, ale też (a może przede wszystkim) dla naszych bliskich.
Moniko, Michale dziękujemy za to, że pomogliście nam uchwycić i zatrzymać na dłużej ten wyjątkowy dzień.

Wszystkim, którzy zastanawiają się nad współpracą z Catch Emotion z całego serca polecamy.
— Magda & Marek

Ania & Michał

Moniko i Michale- jesteście nie tylko prawdziwymi zawodowcami, którzy wykonują świetną pracę, ale przede wszystkim jesteście artystami, którzy potrafią uchwycić wyjątkowe momenty, zebrać wszystko w piękną całość i dobrać wzruszającą muzykę, która podkreśla kluczowe chwile. Film jest przepiękny! Dziękujemy za cudowną pamiątkę. Jesteście najlepsi! :-)
— Ania & Michał
17-15-24-14_Migawka (3).jpg

Justyna & Jacek

Spotkanie i omówienie szczegółów
Profesjonaliści wiedzą co chcą osiągnąć – dlatego nasze pierwsze spotkanie z Ekipą Catch Emotion było niesamowicie sprawne, szybkie i konkretne. Pomimo wielu pytań, które nasuwały się później w naszych głowach, czuliśmy, że możemy im w pełni zaufać co do pomysłu i realizacji. W żadnym wypadku nie myliliśmy się!

Współpraca „na planie”
Współpraca od samego rana, już podczas przygotowań w domu układała się fenomenalnie. Potem było tylko lepiej! Podróż do hotelu, kościoła i do miejsca przyjęcia weselnego – Monika i Michał towarzyszyli nam cały czas. Ich zgranie i zaangażowanie w pracy zaowocowało całkiem sporym materiałem filmowym a subtelność i elegancja w działaniu sprawiła, że cały czas byli praktycznie niewidoczni. Wiedzieli co chcą zrobić, jak to zrobić i bezbłędnie zrobili „to” – nasz najpiękniejszy film ślubny!

Efekt finalny
Nasz reportaż ślubny i teledysk to mistrzostwo świata! Jest rewelacyjny, fantastyczny, świetny, bombowy… i tak można by chwalić i chwalić. Całość przerosła nasze oczekiwania; montaż, dobór muzyki, wybór najważniejszych dla nas momentów i pomysł na sceny plenerowe zachwyca nie tylko nas, ale i każdego, kto pokusi się o obejrzenie najpiękniejszych chwil z naszego życia!

Polecamy z pełną odpowiedzialnością – Justyna i Jacek (już Wawrzynkowie) :-)
— Justyna & jacek