Opinie

Film jest przepiękny! Dziękujemy za cudowną pamiątkę. Jesteście najlepsi!

Ania i Michał 18 sierpnia 2016

Wiedzieli co chcą zrobić, jak to zrobić i bezbłędnie zrobili „to” – nasz najpiękniejszy film ślubny!

Justyna i Jacek 23 sierpnia 2015

Każda sekunda naszego filmu ślubnego pokazuje jak ogromne serce wkładacie w swoją pracę i za to należą Wam się największe podziękowania. BARDZO DZIĘKUJEMY <3

Wiola i Sebastian 27 czerwca 2015

Oglądając film po raz pierwszy śmialiśmy się i płakaliśmy na przemian, zatrzymywaliśmy materiał i wracaliśmy do momentów, które chwytały tak bardzo za serce. Zamknęliście w tych 40 minutach wiele emocji, które poruszają najgłębsze struny naszej wrażliwości.

Marta i Tomek 30 maja 2015

Oglądając wideo czulimy to samo co wtedy, przed ołtarzem i na sali weselnej. Trochę stresu, radość i dużo, dużo wzruszeń, tak to było z nami i tak właśnie to zapamiętamy.

Ola i Wojtek 25 kwietnia 2015

Efekt końcowy był dla nas zaskakujący! Pomimo, że film trwa tylko 40 minut, zawiera wszystkie najistotniejsze momenty z tego wyjątkowego dnia. Ogląda się go z zaciekawieniem od samego początku do końca.

Justyna i Bartosz 28 września 2013

Reportaż nakręcony przez Monikę i Michała to najpiękniejsza pamiątka jaką możecie sprawić sobie na własny ślub.

Ania i Maciek 21 września 2013

W obecności Moniki i Michała czuliśmy się jak ze starymi znajomymi. Motywowali nas do pracy „na planie ” w czasie sesji plenerowej. W kościele i podczas wesela natomiast byli niemal niezauważeni, nie wchodzili nam z kamerą na głowę i pozwolili przezywać najważniejsze momenty naszego życia w możliwie najbardziej intymny sposób.

Arleta i Krzysztof 18 maja 2013

Uchwyciliście każdy detal i szczegół, na których mogłoby nam zależeć, a o których nie musieliśmy Wam nawet mówić. To Wy obserwujecie, podpatrujecie i potem wydaje się, jakbyście znali nas od podszewki :)

Kasia i Krzysiek 13 kwietnia 2013

Jak Wy to robicie? Jak Wam się udaje? To chyba talent, którego nie da się nabyć, wyćwiczyć, nauczyć…
To trzeba dostać z Góry :-) A najpiękniejsze, że się tym dzielicie z innymi!

Natalia i Paweł 15 września 2012