Co nas wyróżnia

Ponadczasowość

W realizowanych przez nas filmach ślubnych dużą wagę przykładamy do zasad, które towarzyszą sztuce filmowej. Wprowadzenie narracji, dialogów i wywiadów nadaje naszym filmom cechy dokumentu. Kreatywne kadry, obfitość detali, umiejętność uchwycenia momentu i muzyka budująca emocje sprawiają, że nasze reportaże są ponadczasowe.

wywiady z rodziną kasi i bartosza pozwoliły nam poznać i opowiedzieć historię ich zaręczyn. dzięki życzliwości przyjaciół młodej pary otrzymaliśmy i włączyliśmy do filmu autentyczne nagranie oświadczyn zarejestrowane telefonem.

Oglądaj film

Dalej

Inspiracje

Zanim przystąpimy do opowiadania Waszej historii rozmawiamy z Wami i uważnie Was słuchamy. Obserwujemy Wasze spontaniczne gesty, ukradkowe spojrzenia, uśmiechy i pocałunki. Inspirujemy się Waszymi emocjami, opowieściami i wspomnieniami. W poszukiwaniu świeżych pomysłów chętnie sięgamy do: reportaży, dokumentów, kina offowego, rodzinnych i amatorskich nagrań.

podczas nagrywania podziękowań dla rodziców pani młoda opowiedziała nam o swojej mamie, którą utraciła wiele lat wcześniej. dzięki zaufaniu klaudii i bartka weszliśmy w posiadanie rodzinnych kaset vhs. wybrane ujęcia, które trafiły do klipu, pozwoliły zaznaczyć obecność mamy pani młodej w tym najważniejszym dla nowożeńców dniu.

Oglądaj film

Dalej

Emocjonalne zaangażowanie

Oprócz satysfakcji z dobrze wykonanej pracy, wiele radości dają nam pozytywne relacje z naszymi Młodymi Parami, które często owocują dłuższą znajomością, a nawet przyjaźnią. Emocjonalne przywiązanie do firmy pozwala nam na stworzenie rodzinnej atmosfery, która towarzyszy naszym codziennym obowiązkom. Często wychodzimy poza sztywne ramy oferty i podążając za Wami, wcielamy w życie niestandardowe pomysły po to, by opowiedzieć Waszą historię
lepiej, dokładniej, pełniej.

kiedy kilka miesięcy po ślubie marta urodziła córeczkę, poczuliśmy, że to wydarzenie musi mieć swoje odzwierciedlenie w filmie ślubnym młodej pary. sesja filmowa z małą blanką, która odbyła się kilka tygodni po jej narodzinach, pozwoliła nam uzupełnić i domknąć całą historię nowożeńców i szczęśliwych rodziców.

Oglądaj film

Dalej